POPULĀRĀKIE VIZĪTKARŠU VEIDI

Izvēlies sev piemērotas vizītkartes no mūsu plašā piedāvājuma

Front Image

IEGĀDĀTIES VIZĪTKARTES AR APDRUKU

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības

Vizītkaršu izgatavošana

Izgatavojam vizītkartes ar Jūsu zīmola informāciju Rīgā ar piegādi visā pasaulē. Vizītkartes reprezentē Jūs, kā daļu no uzņēmuma kurā strādājat. Īsumā apkopota informācija uz uzņēmuma stilā ieturētas vizītkartes būs lielisks veids, kā apmainīties ar kontaktiem. Tāpat vizītkartes ar apdruku var izmantot kā nelielu atgādinošu reklāmu, ko pievienot Jūsu produkcijai, vai izmantot kā kuponu Jūsu klientiem, lai veicot nākamo pirkumu, Jūsu klienti iegūtu papildus atlaidi tādā veidā tos apbalvojot par lojalitāti Jūsu zīmolam. Vizītkaršu druka iespējama gan uz standarta tipa papīriem, gan arī uz dizaina papīriem un pat plastikāta un metāla materiāliem, kas Jūsu zīmolu īpaši izcels uz citu fona. Ar vizītkartes cenu varat iepazīties apskatot pilno katalogu.

standarta-vizitkartes-1000x1000-4301

VIZĪTKARŠU VEIDI

Uzzini vairāk par vizītkaršu veidiem un īpašībām

Standarta vizītkartes

Pilnkrāsu vizītkartes tiek drukātas uz Invercote Creato Matt 300g papīra, kas nodrošina košas krāsas un izcilu drukas noturību. Pie mazām tirāžām druku veicam ar LED UV drukas iekārtām, līdz ar to druka veido nelielu reljefu, kas pēc izskata un taustes ļoti līdzinās sietspiedei. Kā arī ir iespējams ar matētu vai glancētu laku īpaši izcelt elementus vizītkartē. Ir iespējams izgatavot gan vienpusējas vizītkartes gan arī divpusējas vizītkartes. Pasūtot vairāk kā četrus komplektus ar vizītkartēm, tās piedāvājam drukāt izmantojot digitālo papīra druku. Vienā vizītkaršu komplektā ietilpst 100 vizītkartes.

vienpusejas-vizitkartes-740x740
dizaina-papira-vizitkartes-1000x1000-4306

Dizaina papīra vizītkartes

Vizītkartes uz dizaina papīra tiek drukātas uz klienta izvēlēta papīra. Ļoti lielu daļu no piedāvātajiem papīru veidiem iespējams apskatīt mūsu ofisā. Standarta vizītkaršu izmērs ir 90×50 mm, tomēr izvēloties šī tipa vizītkartes iespējami arī klienta definēti izmēri. Dizaina papīra vizītkartes drukājam ar LED UV drukas iekārtu, kas nodrošina iespēju veikt pilnkrāsu druku uz neierobežota biezuma papīra, kā arī druku veikt ar balto krāsu un glancētu vai matētu laku. Šajā tehnoloģijā tiek iegūts reljefa efekts gluži kā sietspiedē. Piedāvājam arī vizītkartes, kas drukātas sietspiedē, tomēr šajā drukas tehnoloģijā ir iespējama tikai vienkrāsu druka.

Plastikāta vizītkartes

Vizītkartes druka uz plastikāta īpaši izcels Jūsu uzņēmumu starp citiem. Pilnkrāsu apdruku iespējams veikt uz abām plastikāta pusēm. Plastikāta vizītkartes pieejamas dažādos biezumos, krāsās un ar dažādu gaismas caurlaidību. Vizītkaršu apdruku veicam ar LED UV drukas iekārtām, tādā veidā arī uz plastikāta apdruka veido reljefu, kas ir līdzīgs sietspiedei. Iespējama pilnkrāsu apdruku, kā arī piedāvājam drukāt arī baltu krāsu un glancētu vai matētu laku.

platikata-vizitkartes1000x1000-4296
metaliskas-vizitkartes-740x740(1)

Metāla vizītkartes

Jaunums vizītkaršu sortimentā ir metāla vizītkartes ar gravētu informāciju uz tām. Alumīnija vizītkartes ir nieka 0,22 mm biezas, tomēr veicot uz tām gravējumu, lieliski izcelsies uz tās izvietotā informācija. Metāla vizītkartēm pieejamas vairākas pamata krāsas, taču veicot tajās gravējumu, Jūsu informācija būs sudrabainā krāsā. Alumīnija vizītkaršu standarta izmērs ir 85×54 mm un tās uzreiz ir ar noapaļotiem stūriem, lai padarītu to lietošanu patīkamāku.

Front Image

IEGĀDĀTIES VIZĪTKARTES AR APDRUKU

Sadarbība un komunikācija

“Sadarbība un komunikācija uz visiem ?! Pretimnākoši, ieinteresēti, profesionāli un forši darbinieki! Reāli var sajust, ka rūp mans pasūtījums, iesaka, kas varētu būt piemērotāks, kā labāk! Noteikti iesaku!”

KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

Apdruka ar garantiju

Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

Piegāde visā pasaulē

Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 300 Eur - Bezmaksas piegāde

Tehnoloģiskais nodrošinājums

Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

Nekādu minimālo apjomu

Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

Bezmaksas maketi

Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

Klientu serviss

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

VAIRĀK NEKĀ VIZĪTKARŠU DRUKA

Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

Front Image

IEGĀDĀTIES VIZĪTKARTES AR APDRUKU

Neatradi meklēto?

Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida preces Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Jo detalizētāk aprakstīsi nepieciešamo preci un tās apdruku, jo ātrāk varēsim sagatavot cenu piedāvājumu.

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības