APDRUKA AR GARANTIJU

Gada garantija precēm ar apdruku

PIEGĀDE VISĀ PASAULĒ

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 500 Eur

NO MINIMUM QUANTITY

Jebkura prece sākot no vienas vienības

BIZNESA DĀVANU APDRUKA

Augstas kvalitātes dāvana Jūsu biznesa partnerim atgādinās par Jūsu veiksmīgo sadarbību. Mūsu radošā komanda var pielāgot tieši Jūsu vajadzībām nepieciešamu dāvanu komplektu, kas ir tematiski saskaņots ar Jūsu uzņēmuma krāsām, pamatvērtībām vai precēm/pakalpojumiem ar ko apmaināties. Tāpat iespējams izvēlēties no jau gataviem dāvanu komplektiem mūsu katalogā. Visus dāvanu komplekta elementus iespējams personalizēt ar Jūsu vēlamo apdruku, tāpat arī iesaiņojumu iespējams izgatavot unikālu vai izvēlēties kādu no gatavajiem risinājumiem. Personalizētas biznesa dāvanas Ziemassvētkos, valsts svētkos vai savstarpējās sadarbības gadadienā būs lielisks veids, kā savam biznesa partneriem pateikties par līdz šim sasniegto.

davanu-komplektu-apdruka1000x1000-4

BIZNESA DĀVANU APDRUKAS TEHNOLOĢIJAS

Uzzini vairāk par drukas tehnoloģiju atšķirībām un priekšrocībām

UV Druka uz biznesa dāvanām

Ar šo drukas tehnoloģiju ir iespējams drukāt pilnkrāsu attēlus, logotipus vai cita veida grafikas. Neatkarīgi no izmantoto krāsu skaita, drukas cena ir nemainīga, tas sniedz iespēju personalizēt reprezentācijas priekšmetus bez ierobežojumiem dizainā. Šajā tehnoloģijā nav arī sagatavošanās izmaksas, lai uzsāktu drukas procesu, tāpat arī apdruku iespējams veikt sākot no vienas vienības, saglabājot salīdzinoši zemas izmaksas. Tāpat iekārta spēj nodrošināt baltas krāsas druku, kā arī glancētu vai matētu laku. Kā arī iespējams veidot reljefa druku, kas augstumā var būt lielāka pat par 1mm, tādā veidā veidojot Braila rakstu vai īpaši akcentējot kādu objektu Jūsu dizainā. Ar šo tehnoloģiju iespējams arī nodrukāt liektas virsmas, piemēram golfa bumbiņas vai pudeles ar Jūsu izvēlēto pilnkrāsu dizainu. UV druka uz koka, plastmasas, metāla vai stikla – to visu iespējams paveikt ar mūsu sortimentā esošo iekārtu.

UV-druka
Tampodruka

Tampodruka uz biznesa dāvanām

Tampodrukas tehnoloģija piemērota ļoti liela apjoma apdrukas darbiem, kad druku nepieciešams novietot uz reprezentācijas priekšmetiem. Apdruka uz pildspalvām, zīmuļiem, bloknotiem, atslēgu piekariņiem un daudz kā cita. Lielākoties druka tiek veikta 1-2 krāsās, taču iespējams drukāt līdz pat 4 krāsām. Krāsas ir speciāli paredzētas dažādiem materiāliem, kas sniedz visaugstāko noturību. Iespējams drukāt arī uz viegli izliektām virsmām. Tomēr salīdzinot ar UV druku – nav iespējams nodrukāt dizainu ar krāsu pārejām. Druku iespējams veidot uz plastmasas, metāla, papīra, keramikas, ādas, stikla un koka.

Lāzergravēšana uz biznesa dāvanas

Reprezentācijas materiāli ar gravējumu izskatās ekskluzīvi un reprezentatīvi, tādā veidā padarot Jūsu zīmolu ievērojamu. Mūsu tehnoloģiskajā sortimentā ir pieejams CO2 lāzergravēšanas iekārta, kas spēj gravēt metālā, organiskajā stiklā, kokā, ādā un citos materiālos, kā arī tā jauda dod iespēju tos caurgriezt vairāk kā 10mm biezumā. Ar šo iekārtu ir iespējams, gan iegravēt Jūsu dizainu produkta virsējā slānī, gan arī veidot unikālas formas reprezentācijas materiālus ar Jūsu uzņēmuma logotipu. Tāpat šo tehnoloģiju apvienojot ar UV Druku iespējams veidot ar pilnkrāsu druku apdrukātus un pēc unikālas formas izgrieztus suvenīrus. Lāzergravēšana lieliski var kalpot arī personalizējot dāvanas ar sev vēlamu dizainu vai fotogrāfiju. Šīs tehnoloģijas priekšrocība – jebkuru preci iespējams personalizēt sākot no vienas vienības.

Lazergravesana

Sadarbība un komunikācija

“Sadarbība un komunikācija uz visiem ?! Pretimnākoši, ieinteresēti, profesionāli un forši darbinieki! Reāli var sajust, ka rūp mans pasūtījums, iesaka, kas varētu būt piemērotāks, kā labāk! Noteikti iesaku!”

KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

APDRUKA AR GARANTIJU

Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

PIEGĀDE VISĀ PASAULĒ

Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 500 Eur - Bezmaksas piegāde

TEHNOLOĢISKAIS NODROŠINĀJUMS

Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

NEKĀDU MINIMĀLO APJOMU

Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

BEZMAKSAS MAKETI

Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

KLIENTU SERVISS

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

VAIRĀK NEKĀ BIZNESA DĀVANU APDRUKA

Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

Neatradi meklēto?

Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida preces Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Jo detalizētāk aprakstīsi nepieciešamo preci un tās apdruku, jo ātrāk varēsim sagatavot cenu piedāvājumu.

APDRUKA AR GARANTIJU

Gada garantija precēm ar apdruku

PIEGĀDE VISĀ PASAULĒ

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 500 Eur

NEKĀDU MINIMĀLO APJOMU

Jebkura prece sākot no vienas vienības