Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības

Uzlīmju izgatavošana

Visa veida uzlīmju izgatavošana Rīgā ar piegādi visā pasaulē. Mūsu rīcībā ir modernākās drukas iekārtas, tāpēc spējam nodrošināt augstas kvalitātes uzlīmes ļoti īsā laikā. Kad nepieciešamas etiķetes, nav jāpasūta tūkstošiem vienības tipogrāfijā. Neatkarīgi no tā vai tā ir auto uzlīme, sienas uzlīmes, drošības uzlīmes vai caurspīdīgas uzlīmes, jebkuru no tām ir iespējams iegādāties sākot no vienas vienības un saņemt pāris dienu laikā. Piedāvājam uzlīmes ruļļos, kuras ir izgrieztas pa sev vēlamo formu kā arī piedāvājam uzlīmes, kas ir izcirstas Jums vēlamā formā. Šādas uzlīmes lieliski noderēs ja tās paredzētas kā izdales materiāls vai pārdodamā prece.

uzlimju-apdruka-740x740

UZLĪMES UN TO VEIDI

Uzzini vairāk par uzlīmju atšķirībām un priekšrocībām

uzlimju ploteresanas

Ploterētas uzlīmes

Šīs uzlīmes tiek veidotas no konkrētas krāsas līmplēves. Pieejama plaša krāsu palete ar vairākiem simtiem toņu. Līmplēves iespējams izvēlēties attiecīgi no pielietojuma – ekonomiskās sērijas līmplēves kalpos līdz pāris gadiem, savukārt premium uzlīmes, kas paredzētas automašīnu aplīmēšanai, kalpos pat vairāk kā 10 gadus.

Uzlīmju druka

Printētas uzlīmes

Uzlīmes tiek drukātas izmantojot Eco-Solvent drukas iekārtu ar orģinālajām tintēm, tādā veidā spējam garantēt krāsu spilgtumu, krāsu nebalēšanu un ilgmūžību. Uzlīmes iespējams drukāt pilnkrāsu CMYK krāsu paletē un izgriezt pēc nepieciešamās formas. Tāpat šajā tehnoloģijā iespējams izgatavot caurspīdīgas uzlīmes, kā arī uzlīmes ar balto krāsu.

3D polimēra uzlīmes

3D uzlīmes ir īpaši populāras, kad nepieciešamas – uzlīmes apbalvojumiem, uzlīmes alus krāniem un zīmola uzlīmes, lai reprezentētu savu uzņēmumu, izmantojot to kā nelielu akcentu. Standarta uzlīmēm uzklājot pāris milimetrus biezu polimēra sajaukumu veidojas patīkams gumijots slānis, kas pasargā uzlīmi no apkārtējās vides ietekmes.

Rakstīšanai ar krītu

Šīs ir populārākās sienas uzlīmes. Lielisks papildinājums interjerā dekorējot bērnu istabu, lai tiem ir radoša vide visapkārt vai arī iekārtojot mūsdienīgu virtuvi ar sienas uzlīmēm, kur vienmēr pa rokai būs virsma, uz kuras viegli veikt svarīgus pierakstus ar krītu. Līmplēvi iespējams arī apdrukāt un izgriezt sev vēlamā formā.

Frosted uzlīmes

Šīs sienas uzlīmes visbiežāk tiek izmantotas birojos, tomēr bieži vien moderni risinājumi ar šāda veida uzlīmēm iespējami arī mājoklī. Šīs uzlīmes paredzētas līmēšanai uz stikla virsmām, piemēram logiem. Tādā veidā netraucējot gaismai iekļūt telpā, bet padarato stiklu matētu un necaurredzamu.

Cita veida uzlimes

Cita veida uzlīmes

Mūsu sortimentā ir vēl arī pieejamas – metalizētas uzlīmes, luminiscējošas uzlīmes, fluoriscentas uzlīmes, pašārdošas marķēšanas uzlīmes, hologrāfiskās uzlīmes kā arī elektrostatiskas uzlīmes. Sazinieties ar mums, un mēs piedāvāsim Jūsu vajadzībām piemērotāko uzlīmju veidu.

Front Image

REPREZENTĀCIJAS MATERIĀLI AR APDRUKU

Sadarbība un komunikācija

“Sadarbība un komunikācija uz visiem ?! Pretimnākoši, ieinteresēti, profesionāli un forši darbinieki! Reāli var sajust, ka rūp mans pasūtījums, iesaka, kas varētu būt piemērotāks, kā labāk! Noteikti iesaku!”

KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

Apdruka ar garantiju

Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

Piegāde visā pasaulē

Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 300 Eur - Bezmaksas piegāde

Tehnoloģiskais nodrošinājums

Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

Nekādu minimālo apjomu

Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

Bezmaksas maketi

Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

Klientu serviss

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

VAIRĀK NEKĀ UZLĪMJU APDRUKA

Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

Front Image

REPREZENTĀCIJAS MATERIĀLI AR APDRUKU

Neatradi meklēto? Interesē izmaksas?

Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida uzlīmes Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Kā arī norādi vēlamo uzlīmju izmēru un izgatavošanas termiņu. Jo vairāk mums informāciju sniegsi, jo ātrāk varēsim sagatavot piedāvājumu.

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības