POPULĀRĀKĀS SEJAS MASKAS

Izvēlies sev piemērotu sejas masku no mūsu plašā piedāvājuma

Front Image

ATRODI SEV PIEMĒROTU SEJAS MASKU

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības

Sejas maskas ar apdruku

Sekojot līdzi aktuālajai informācijai valstī, arī mēs esam izstrādājuši maskas, kas noderēs ikdienas lietošanā, kontaktā ar kolēģiem, sabiedriskajā transportā, Jūsu uzņēmuma telpās un citās vietās, kur nav iespējams nodrošināt nepārtrauktu distancēšanos vismaz 2 metru attālumā. Piedāvājam iespēju uzņēmumiem iegādāties personalizētas sejas maskas sākot no 20 vienībām. Sejas maskas ar apdruku var būtiski ietekmēt Jūsu uzņēmuma uzticamību un Jūsu darbinieku piederību Jūsu uzņēmumam. Tāpat, protams, tās ierobežo mutes un deguna aizskaršanu. Sejas maskas ar apdruku var lieliski kalpot Jūsu uzņēmuma iekšienē, tāpat tās var lietot Jūsu darbinieki veicot darbus ārpus biroja.

sejas-maskas-740x740
masku-apdruka-740x740-1

Pilnkrāsu sejas maskas

Aizsargmaska nepasargā no riska saslimt ar COVID-19, tomēr, pareizi lietojot sejas maskas, regulāri tās mainot un mazgājot, iespējams būtiski pasargāt elpceļus no tiešas vīrusa iekļūšanas tajos. Sejas maskas ārpuse ir no 100% poliestera, kas sniedz iespēju veikt pilnkrāsu druku. Sejas maskas iekšpuse ir veidota no sertificēta Polipropilēna auduma HP561R, tādā veidā maska ir patīkama valkāšanai un aiztur loti lielu daļu pilienus. Maska paredzēta vairākkārtējai lietošanai un mazgāšanai veļasmašīnā. Maska jāmaina pret citu ik pēc divām stundām, vai arī ātrāk, ja tā ir kļuvusi mitra. Maskas iespējams apdrukāt pilnkrāsu drukā, pilnā laukumā. Savukārt maskas gumijas, ar kurām tā stiprinās uz ausīm, var izvēlēties melnā vai baltā krāsā.

20 - 49 gab

4,49Eurgab.

  50 - 100 gab

  3,99Eurgab.

  101 - 300 gab

  3,29Eurgab.

  301 - 500 gab

  2,79Eurgab.

   1001 - 3000

   2,19Eurgab.

    Sejas masku iepakojums

    Personalizētām sejas maskām piedāvājam arī visa veida iepakojuma risinājumus. Tādā veidā sejas maska ar apdruku kļūst par lielisku apliecinājumu, ka Jūsu uzņēmumam rūp jūsu klienti. Kā ari, sagatavojot iepakojumu atbilstoši Jūsu uzņēmuma vizuālajai identitātei, personalizēta sejas maska unikāla dizaina iepakojumā var kļūt par vēl vienu rīku Jūsu zīmola popularizēšanā.

    920x1380-2-2-2-2-2-2-255-255-255-imgorig-maska-black-dies-milk-5835-1-jpg-jpg_display

    Celofāna maisiņā bez personalizācijas iepakota sejas maska (no 0,15 Eur/gab.)

     

    * Cenas norādītas pie 1000 gab., bez PVN

    sejas-masku-apdruka-740x7402

    Celofāna maisiņā iepakota maska ar personalizētu Jūsu uzņēmuma uzlīmi uz iepakojuma (no 0,25 Eur/gab.)

    sejas-maska-ar-apdruku-4-jpg_display

    Celofāna maisiņā iepakota maska ar pilnībā personalizētu kartona uzliku, iekļaujot pilnkrāsu druku un specifisku dizaina papīru izvēli kā arī iekšpusē maisiņam personalizēts kartons pamatnei/fonam (no 0,75 Eur/gab.)

    Front Image

    ATRODI SEV PIEMĒROTU SEJAS MASKU

    Pasūtījums izpildīts norunātajā termiņā

    “Paldies, pasūtījums saņemts laicīgi (abpusēji saskaņotā laikā) un izpildīts kvalitatīvi (lai būtu 5 zvaigznes ar plusu 🙂 prasītos mazliet lielāks uzraksta izmērs, lai kopums izskatītos uz visiem 200% 😉 bet kopumā viss lieliski). Iesaku “Ideju Druka” arī citiem!”

    KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

    Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

    Apdruka ar garantiju

    Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

    Piegāde visā pasaulē

    Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 300 Eur - Bezmaksas piegāde

    Tehnoloģiskais nodrošinājums

    Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

    Nekādu minimālo apjomu

    Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
    Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

    Bezmaksas maketi

    Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

    Klientu serviss

    Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

    VAIRĀK NEKĀ ATSTAROJOŠA APĢĒRBA APDRUKA

    Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

    Front Image

    ATRODI SEV PIEMĒROTU SEJAS MASKU

    Neatradi meklēto?

    Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida preces Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Jo detalizētāk aprakstīsi nepieciešamo preci un tās apdruku, jo ātrāk varēsim sagatavot cenu piedāvājumu.

    Apdruka ar garantiju

    Gada garantija precēm ar apdruku

    Piegāde visā pasaulē

    Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

    Nekādu minimālo apjomu

    Jebkura prece sākot no vienas vienības