POPULĀRĀKĀS POLO KREKLU KATEGORIJAS

Izvēlies sev piemērotu polo kreklu no mūsu plašā piedāvājuma

Front Image

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO POLO KREKLU APDRUKAI

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības

Polo kreklu apdruka

Ātra un kvalitatīva polo kreklu apdruka Rīgā ar piegādi visā pasaulē. Polo krekls ar apdruku lieliski reprezentē Jūsu uzņēmumu veicinot atpazīstamību un reklamējot Jūsu sniegtos pakalpojumus. Polo krekli ar izšuvumu palielina Jūsu uzņēmuma vērtību patērētāja acīs. Piedāvājam dažāda veida tehnoloģisko izpildījumu apdrukai uz krekliem – sublimācijas kreklus, kreklus sietspiedei, kreklus ar foto un daudzus citus risinājumus. Mūsu plašajā sortimentā atradīsiet sieviešu polo kreklus un polo kreklus vīriešiem. Tāpat pieejami polo krekli bērniem, sporta polo krekli un polo krekli ar garām piedurknēm. Lai noskaidrotu polo krekla cenu apdrukai, ieteicams pasūtīt polo kreklu apdruku online veikalā, pievienojot vēlamos apdrukas failus. Saņemot Jūsu pieprasījumu, mūsu zinošais klientu serviss piemeklēs Jūsu situācijai piemērotāko apdrukas tehnoloģiju un sniegs Jums cenu piedāvājumu.

polo-kreklu-apdruka-740x740

POLO KREKLU APDRUKAS TEHNOLOĢIJAS

Uzzini vairāk par drukas tehnoloģiju atšķirībām un priekšrocībām

Termodruka uz polo krekliem

Šajā tehnoloģijā apdruka tiek veikta ar speciālu plēvi. Nepieciešamā apdruka tiek izgriezta ar speciālu iekārtu un tad veikta auduma apdruka. Termo drukas tehnoloģijā ir iespējama gandrīz visu audumu apdruka. Viena no drukas priekšrocībām, ir iespēja drukas darbus veikt no vienas vienības, kā arī tas, ka konkrētas krāsas uzdrukātā grafika nezaudēs savas spožās krāsas gadiem. Termodrukas tehnoloģijā iespējama arī atstarojoša, sudraba un zelta druka. Apdrukas cena tiek rēķināta atkarībā no faila sarežģītības un vienību skaita, ko nepieciešams apdrukāt. Drukai izmantojam tikai augstākās kvalitātes izejmateriālus, līdz ar to garantējam, ka druka neplaisās un nelobīsies nost, ja tiks ievēroti apdrukātā auduma kopšanas noteikumi – mazgāšana līdz 30 grādiem, izverot tekstila izstrādājumu uz otru pusi, kā arī negludināt vietas, kur ir apdruka.

termodruka
ideju-druka-0326

Sietspiede uz polo krekliem

Sietspiedes apdruka ir lielisks risinājums pasūtījumiem, kuros ir liels daudzums pasūtīto preču. Ļoti zemas izmaksas, pie lieliem apjomiem. Ar sietspiedes druku var nodrukāt visu veidu tekstilus vienā vai vairākās krāsās. Ir iespējama arī zelta un sudraba apdruka. Jāņem vērā, ka izdevīga šī tehnoloģija ir pie lielākiem apjomiem, tomēr izgatavot varam arī vienu eksemplāru. Minimālais pasūtījuma daudzums, lai izmaksas būtu zemākas salīdzinoši ar citām drukas tehnoloģijām ir 20 gab. Šajā tehnoloģijā drukas darbus iespējams veikt pēc PANTONE krāsu paletes, bet pieejama arī CMYK krāsu palete, dažāda veida ilustrāciju un bilžu attēlošanai rastra grafikā.

Digitālā tekstila druka (DTG) uz polo krekliem

Ar šo tehnoloģiju var iegūt pilnkrāsu apdruku līdz pat 35×45 cm izmēram. Spilgtas krāsas un lielisks kontrasts. Drukas krāsas, līdzīgi kā sietspiedes tehnoloģijā, tiek iespiestas audumā, kas nodrošina ilgmūžību. Salīdzinot ar sietspiedi, digitālajā drukā nav papildus sagatavošanās izmaksas un minimālo apjomu, tāpēc iespējams veikt pasūtījumus kaut katru savādāku. Šajā tehnoloģijā iespējams arī drukāt pāri rāvējslēdzējiem. Salīdzinoši ar citām tehnoloģijām šīs tehnoloģijas izmaksas ir visaugstākās, taču pie nelieliem apjomiem rezultāts ir lielisks, ko nevar sasniegt ne ar vienu citu drukas tehnoloģiju.

dtg-printeris-digitala-apdruka
sublimacija-740x740

Sublimācija uz polo krekliem

Sublimācijas tehnoloģijā iespējams veikt pat vissarežģītākos apdrukas pasūtījumus. Ar šo tehnoloģiju iespējams apdrukāt poliestera audumu piegrieztnes un tikai pēc tam tos šūt kopā, lai veidotu apģērbu. Ļoti košas krāsas un smalkas detaļas. Lieliski piemērota tehnoloģija, kad dizainam jābūt ir pa visu apdrukas vienību. Sublimācijas priekšrocība ir tā, ka apdruka tiek iesūcināta auduma šķiedrās un ar tausti nav jūtama. Tāpat iespējama sublimācijas druka uz jau gataviem poliestera krekliem lietošanai gan ikdienā, gan sportam.

Izšūšana uz polo krekliem

Augstas kvalitātes izšuvums ar uzņēmuma logotipu veido pievienoto vērtību jebkuram tekstilizstrādājumam. Krāsu skaits izšujot nav ierobežots, tomēr jārēķinās, ka krāsu pārejas ar izšūšanas tehnoloģiju nav iespējams panākt. Savukārt ir iespējams izmantot arī zelta, sudraba un citus metalizētus vai dizaina diegus, ar kuriem var panākt vēl iespaidīgāku efektu. Īpaši iespaidīgam efektam piedāvājam arī 3D izšuvumu, tādā veidā izšuvums ir vairākus milimetrus biezs un veido telpiska objekta izskatu. Veidojot izšūšanai paredzētu dizainu, jāņem vērā, lai iekļauto objektu līniju biezums nebūtu mazāks par 1 mm. Izšūšanas pakalpojums pieejams sākot no vienas vienības, tomēr labāko cenu iespējams iegūt pasūtot vismaz 10 vienādas vienības. Izšūšana iespējama uz visa veida audumiem, gan šujot pa tiešo uz auduma, gan veidojot uzšuves, kuras vēlāk tiek piešūtas pie vēlamā izstrādājuma.

izssusana-uz-apgerba-1000x1000
Front Image

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO POLO KREKLU APDRUKAI

Ātra komunikācija un veiksmīga sadarbība

“Jauka komunikācija, ātra sadarbība, kā arī zinoši darbinieki ieteica labāko preci apdrukai, lai viss sanāktu pavisam smuki. Un sanāca! Iesaku. 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

Apdruka ar garantiju

Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

Piegāde visā pasaulē

Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 300 Eur - Bezmaksas piegāde

Tehnoloģiskais nodrošinājums

Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

Nekādu minimālo apjomu

Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

Bezmaksas maketi

Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

Klientu serviss

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

VAIRĀK NEKĀ POLO KREKLU APDRUKA

Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

Front Image

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO POLO KREKLU APDRUKAI

Neatradi meklēto?

Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida preces Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Jo detalizētāk aprakstīsi nepieciešamo preci un tās apdruku, jo ātrāk varēsim sagatavot cenu piedāvājumu.

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības