POPULĀRĀKIE BANERU VEIDI

Izvēlies sev piemērotu baneri no mūsu plašā piedāvājuma

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības

Baneru apdruka

Mūsdienās lielformāta PVC baneri, lai arī ir zaudējuši savu augsto popularitāti vides reklāmu risinājumos, piekāpjoties digitālo ekrānu risinājumiem pilsētvidē, tomēr joprojām ir labākais risinājums reklāmas vai informācijas izvietošanai vietās, kur tā tiks pakļauta apkārtējās vides ietekmei. Salīdzinoši zemās izmaksas un drukas noturība ir baneru labākās īpašības. Reklāmplakātus visbiežāk izmanto sporta pasākumos reklamējot sponsorus, būvlaukumos – izvietojot aktuālo informāciju par darbu veicējiem un citās vietās, kur īslaicīgi nepieciešams izvietot reklāmu. Popularitāti joprojām saglabā ROLL-UP baneri, kas lieliski noder izstādēs, prezentācijās vai citos pasākumos, kur nepieciešams ātri un vienkārši izvietot Jūsu zīmola reklāmu.

lielformata-baneru-apdruka-1000x1000

BANERU FUNKCIONALITĀTE

Uzzini vairāk par drukas tehnoloģiju atšķirībām un priekšrocībām

roll-up-baneru-apdruka

Roll-up baneri

Roll-up baneri, kas arī zināmi kā portatīvie reklāmas stendi ir lielisks veids, kā izvietot savu reklāmu vietās, kur nepieciešama Jūsu reklāma tikai uz neilgu laiku. Roll-up banneris veidots no viegla alumīnija korpusa, kā arī ikvienam stendam komplektā nāk pārvadāšanas soma, kas to pasargā no bojājumiem. Banera uzstādīšana neprasa papildu zināšanas un aizņem vien dažas sekundes. Populārākais baneru izmērs ir 85×200 cm baneris. Tomēr piedāvājam dažāda veida banerus platumā līdz pat diviem metriem. Baneru druka tiek veikta uz īpaši gluda PVC baneru materiāla, tādā veidā Jūs iegūsiet īpaši košas krāsas un augstu drukas noturību.

lielformata-baneru-apdruka-1000x1000(1)

Lielformāta PVC baneri

PVC baneru izgatavošana Rīgā ar piegādi visā Latvijā. Lielformāta baneru druku veicam uz 440g/m2 PVC materiāla, kas nodrošina augstu noturību pret vides ietekmi. Drukas cenā ir ierēķināta arī pēcapstrāde – tuneļu aplīmēšana pa perimetru, caurumoša un gredzenu izvietošana. Šos banerus var izdrukāt jebkādā Jums vēlamā izmērā bez ierobežojumiem. Druku veicam ar orģinālajām Eco-Solvent  tintēm, tāpēc garantējam krāsu nebalēšanu saules ietekmē. Pieejami arī blockout baneri, kas tiek veidoti no auduma un ir noderīgi vietās, kur nepieciešams, lai caur baneri cirkulētu gaiss vai iekštelpās.

Sadarbība un komunikācija

“Sadarbība un komunikācija uz visiem ?! Pretimnākoši, ieinteresēti, profesionāli un forši darbinieki! Reāli var sajust, ka rūp mans pasūtījums, iesaka, kas varētu būt piemērotāks, kā labāk! Noteikti iesaku!”

KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

Apdruka ar garantiju

Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

Piegāde visā pasaulē

Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 300 Eur - Bezmaksas piegāde

Tehnoloģiskais nodrošinājums

Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

Nekādu minimālo apjomu

Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

Bezmaksas maketi

Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

Klientu serviss

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

VAIRĀK NEKĀ BANERU APDRUKA

Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

Neatradi meklēto?

Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida preces Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Jo detalizētāk aprakstīsi nepieciešamo preci un tās apdruku, jo ātrāk varēsim sagatavot cenu piedāvājumu.

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 300 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības