Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 500 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības

Ādas emblēmas

Jauns personalizācijas veids, kas sniedz iespēju reprezentēt Tavu vēlamo vēstījumu vēl nebijušā formā. Piedāvājam veikt ādas emblēmu personalizāciju un izgriešanu pēc klienta vēlamās formas sākot jau no vienas vienības. Pēc emblēmas personalizēšanas to piešūsim pie jebkura reprezentācijas materiāla, ko atradīsi mūsu katalogā. Šī drukas tehnoloģija sniedz iespēju gan veikt gravēšanu uz ādas, gan arī apdrukāt to ar UV drukas tehnoloģiju. Ādas emblēmas ir mitrumizturīgas un elastīgas. Ādas uzšuves tiek veidotas no 1,2 mm biezas ādas un tās var izveidot izmērā līdz pat 30×60 cm. Izmantotajai ādai ir pieejamas neskaitāmas krāsas, kā arī dažām no tām iespējams iegūt zelta un sudraba efektu, tādā veidā vēl vairāk palielinot pievienoto vērtību Jūsu precei.

LLSSET11

ĀDAS EMBLĒMU APDRUKAS TEHNOLOĢIJAS

Uzzini vairāk par drukas tehnoloģiju īpašībām

UV Apdruka uz ādas emblēmas

Šīs unikālās ādas emblēmas ir iespējams apdrukāt ar UV drukas tehnoloģiju. UV drukas tehnoloģija sniedz iespēju veikt pilnkrāsu apdruku, līdz ar to cenu neietekmē krāsu skaits logotipā, ko vēlaties apdrukāt. Šīs drukas tehnoloģijas priekšrocība – pilnkrāsu apdruka saulē nebalē un veicot apdruku iespējams iegūt košas krāsas. Maksimālais apdrukas laukums ir 50×30 cm.

UV-druka
PTH402_m

Gravēšana uz ādas uzšuvēm

Ar lāzergravēšanas palīdzību mēs varam panākt daudz unikālāku izskatu nekā ierastajā apdrukas tehnoloģijā. Lāzergravējums ir vienkrāsains un tonis kādā Tavs logotips vai elements attēlosies uz ādas atkarīgs no tā, kuru ādas veidu izvēlēsies. Lāzergravējuma priekšrocība ir tā ilgmūzība – tas neizmazgājas, neplaisā un nekā citādāk nezaudē savu sākotnējo izskatu. Veicot gravēšanu uz ādas, veidojas padziļināts reljefs, ko var sajust arī ar tausti. Dažiem no ādu veidiem, veicot tajos gravējumu iespējams iegūt zelta un sudraba toni Tavam izvēlētajam drukas elementam. Vairāk informāciju par materiālu dažādību atradīsi zemāk. Maksimālais ādas gravēšanas laukums ir 60×30 cm.

ĀDAS EMBLĒMU KRĀSAS UN VEIDI

Veicot apdruku iespējams izvēlēties, kurš no ādas veidiem būs kā pamata tonis.

Veicot gravējumu iespējams iegūt šādus emblēmu efektus :

Tumsi bruna Adas emblema
LLS103_melns_zelts
Peleka Adas emblema
Tumsi sarkana Adas emblema
Roza adas emblema
Melna/sudraba emblema
Nobruzata adas emblema
Nobruzata sudraba adas emblema
Korka emblema
LLS114_zils_sudrabs
LLS116_marmors_melns
LLS117_sarkans_melns

Pasūtījums izpildīts norunātajā termiņā

“Pirmo reizi pasūtījām un pirmo reizi bez vilšanās. Komunikācija – laipna, ātra un atsaucīga. Izgatavošanas ātrums – ļoti ātri izpildīts pasūtījums. Kvalitāte būs redzama pēc pirmajām aplīmētām un izsūtītām precēm, bet pēc pirmajiem iespaidiem – jābūt visam labi.”

KĀPĒC IZVĒLĒTIES “IDEJU DRUKA”?

Jo mēs varam paveikt visu, ko mūsu klients vēlas, ātri un kvalitatīvi

Apdruka ar garantiju

Kvalitāti vērtējam augstāk par visu, tāpēc esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas piedāvā gada garantiju precēm ar apdruku.

Piegāde visā pasaulē

Sadarbojoties ar lielākajām loģistikas kompānijām, nodrošinām ātru piegādi visā pasaulē. Iepērkoties virs 500 Eur - Bezmaksas piegāde

Tehnoloģiskais nodrošinājums

Mūsu rīcībā ir jaunākās drukas iekārtas visu drukas darbu veikšanai. Drukas procesus veicam paši no A-Z, tāpēc garantējam nemainīgu kvalitāti un iespēju apdrukāt preces sākot no vienas vienības

Nekādu minimālo apjomu

Preces ar apdruku iespējams pasūtīt sākot no vienas vienības.
Pasūtot preces vairumā - ievērojamas atlaides!

Bezmaksas maketi

Katrs pasūtījums sākas ar digitālu vizualizāciju. To mūsu profesionālā dizaineru komanda izgatavo un saskaņo ar klientu BEZ MAKSAS

Klientu serviss

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām. Mums rūp mūsu klienti un to vēlmes, tāpēc vienmēr iesakām klientam atbilstošāko risinājumu, izvērtējot katru situāciju individuāli

VAIRĀK NEKĀ KREKLU APDRUKA

Uzzini vairāk par citiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem

Neatradi meklēto?

Pastāsti mums par savām vajadzībām un mūsu zinošie projektu vadītāji atradīs piemērotāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Lai mēs varētu veiksmīgāk sagatavot piedāvājumu, apraksti, kāda veida preces Tev interesē un kādam nolūkam tās paredzētas. Tādā veidā mēs varēsim piedāvāt cenas un kvalitātes ziņā atbilstošākos risinājumus. Jo detalizētāk aprakstīsi nepieciešamo preci un tās apdruku, jo ātrāk varēsim sagatavot cenu piedāvājumu.

Apdruka ar garantiju

Gada garantija precēm ar apdruku

Piegāde visā pasaulē

Bezmaksas piegāde pārsniedzot 500 Eur

Nekādu minimālo apjomu

Jebkura prece sākot no vienas vienības