Ziemassvētku dāvanu komplekti

svētdiena, 25 oktobris 2020

Apsveic savu biznesa partneri, klientu vai savus darbiniekus attālināti!

Ziemassvetku_davanu_komplekti

2020.gads visiem paliks atmiņā, kā viens no neparastākajiem gadiem mūsu dzīvēs. Daudzie ierobežojumi un izmaiņas mūsu ikdienas plānos un sapņos ir ietekmējušas ikvienu no mums. Tikai kopīgiem spēkiem, mēs esam šo periodu līdz šim pārcietuši kopīgi un, varbūt, tieši Ziemassvētki ir īstais laiks, lai pateiktu paldies saviem uzticamajiem darbiniekiem, lojālajiem klientiem vai biznesa partneriem, ar kuriem kopā šis laiks pārvarēts. 

Lai arī ierobežojumi paliek tikai stingrāki, neviens mums nav aizliedzis pateikt PALDIES un apsveikt Jums svarīgus cilvēkus Ziemassvētkos. 

Mēs, Ideju Druka, piedāvājam vēl nebijušu pakalpojumu mūsu darbības vēsturē - Personalizējami dāvanu komplekti, iepakojums un nosūtīšana Jūsu norādītajam adresātam. 

 Gatavie Ziemassvētku komplekti

---------------------------------------------------------------

Ziemassvētku dāvanas ar apdruku

Dāvanu komplekts

• Ziemassvētku dāvanu komplektos iespējams iekļaut jebkādus sev vēlamus reprezentācijas materiālus ar apdruku. Kā arī ir iespējams iegādāties komplektus, kuros personalizēts ir tikai iepakojums.

• Pirms preču apdrukas, saņemsiet digitālu vizualizāciju precēm ar apdruku

• Piedāvājam apdrukāt jebkāda veida ziemassvētku dāvanas, tomēr ja konkrētu vēlmju nav, varat iepazīties ar mūsu gatavajiem komplektiem spiežot uz banera. 

• Ja gatavie risinājumi neatbilst Jūsu vajadzībām, droši sazinieties ar mums! Mūsu zinošais klientu serviss piedāvās Jums piemērotāko risinājumu, izvērtējot Jūsu situāciju, budžetu un mērķa grupu, kurai šīs dāvanas paredzētas. 

• Biznesa dāvanas, korporatīvās dāvanas, dāvanas sadarbībai, dāvanas lojāliem klientiem, personalizētas dāvanas uzņēmuma darbiniekiem - šīs ir tikai dažas no iespējamajām mērķa grupām, kam šie dāvanu komplekti būtu īpaši piemēroti.

---------------------------------------------------------------

Personalizētu dāvanu komplektu iepakojums 

 Ziemassvetku_davanu_iepakojums

• Personalizētos dāvanu komplektus varam iepakot dažāda veida kastēs, maisiņos vai jebkādā citā Jums vēlamā iepakojumā. 

• Jebkuru no iepakojumu veidiem iespējams personalizēt pēc Jūsu vajadzībām. Ne tikai preces, kas atrodas dāvanu komplektā ir personalizējamas, bet arī iepakojums. Piemēram, apdrukāts kastītes vāks, nodrukāta iesaiņojuma lentīte, pievienota kartiņa un daudzi citi elementi. 

• Tāpat dāvanu kastes iekšpusi iespējams dekorēt ar dažādiem materiāliem, bet vispopulārākie šogad ir tiešu skaidu dekorējumi, kas pieejami dažādos toņos.

• Lai uzzinātu sīkāk par iepakojumiem, to veidiem un Jūsu vajadzībām, lūgums sūtīt e-pastu uz info@idejudruka.lv

---------------------------------------------------------------

Ziemassvētku dāvanu komplektu piegāde un cenas

Apsveic attālināti! - tāds ir šī gada īpašais vēstījums!Davanu_piegade

• Mēs iepakosim Jūsu dāvanu drošai sūtīšanai un nosūtīsim to tieši Jūsu norādītajam adresātam. Jums nebūs jātērē laiks preču pakošanai un to izsūtīšanai.

• Mēs spējam nodrošināt Jūsu personalizēto dāvanu paku nosūtīšanu 24 stundu laikā visās Baltijas valstīs. Divu līdz trīs darba dienu laikā nosūtīsim Jūsu dāvanu komplektu visā Eiropas savienībā.

• Piegāde notiek izmantojot tādas pasaulē atzītas piegādes un loģistikas kompānijas kā UPS, DHL, FedEx, DPD un citas. Tāpēc piegāde tiek veikta līdz Jūsu adresāta durvīm un dāvana tiek nodota tieši rokās. 

Lai noskaidrotu izmaksas sev vēlamajam dāvanu komplektam, vienotos par personalizāciju un citām svarīgām detaļām, lūgums sūtīt e-pastu uz - info@idejudruka.lv 

 

Gatavie Ziemassvētku komplekti

 

Vairāk foto iedvesmai : 

Ziemassvetku dāvanas iedvesmai
Ziemassvetku dāvanas iedvesmai 2