Skriešanas krekli ar apdruku 2018

ceturdiena, 12 aprīlis 2018

skriesanas krekliSveiciens visiem pirmdienā!

Lielākie skriešanas svētki gadā, "Rīgas maratons" ir jau pavisam tuvu, savukārt daži skriešanas čempionāti kā "Stirnu buks" jau ir aktīvi sākušies, bet pašas netīrākās sacensības "Stipro skrējiens" jau sagaidāmas nākamajā nedēļas nogalē. 

Fiziski visticamāk visi jau esam savā labākajā formā, un vairs nevarēsim paspēt satrenēties lielajiem startiem, tikai nostiprināt visu ziemā padarīto darbu. 

Taču tas, ko pavisam noteikti vēl vari paspēt izdarīt - ir pasūtīt sev un savam uzņēmumam kreklus ar apdruku, lai skrējiens būtu komfortabls un Jūsu ieguldītais darbs un sasniegtie rezultāti pamanāmi skriešanas trasēs. Vienoti krekli radīs papildus vienotas komandas sajūtu un palīdzēs vieglāk atrast komandas biedrus skrējiena laikā, lai tos atbalstītu un kopīgi paveiktu vēlamo distanci. 

Protams, īpaši koši un apdrukāti krekli būs arī lieliska reklāma Jūsu uzņēmumam, jo, piemēram, Rīgas maratonā piedalās vairāk kā 30 000 dalībnieku un vēl jo vairāk ir skatītāju, kā arī fotogrāfi un televīzijas, kas to visu translē tiešraidē visā Latvijā. 

Visi akcijas piedāvājumi apskatāmi šeit --> 

http://www.idejudruka.lv/apdrukas-produkti/maratons-2018/