Jaunums, UV druka

otrdiena, 07 marts 2017

UV Apdruka

Inovācija apdrukas sfērā.

Ir pagājuši tie laiki, kad pildspalvas, USB flash atmiņas, zīmuļus, piekariņus un visus citus reprezentācijas priekšmetus varēja pasūtīt tikai vairumā. Kā galvenais iemesls tam bija tas, ka lai iegūtu saprātīgas izmaksas par vienas vienības apdruku, bija nepieciešams pasūtīt vismaz 50 vienības. Tādā veidā sagatavošanās darbu izmaksas izdalot uz visiem šiem priekšmetiem.

Liels solis mūsu klientu vajadzību vierzienā.

Mēs esam spēruši soli uz priekšu un savu tehnikas klāstu esam papildinājuši ar UV drukas printeri, ar kuru iespējams drukāt ne tikai plakanas virsmas, kā ar lielāko daļu UV printeru, bet arī liektas virsmas (piemēram, golfa bumbiņas, stresa bumbas utt), kā arī apdrukājamais priekšmets var būt līdz pat 10 cm augstumā, atšķirībā no daudziem citiem UV printeriem, kur maksimālais apdrukājamā priekšmeta augstums ir 2-4 cm maksimums.

Priekšrocības

* Apdrukāt iespējams jebkādus priekšmetus sākot no 1 vienības
* Lai veiktu apdruku lielākoties nav nepieciešami vektorgrafikas faili
* Ir iespējams uz priekšmetiem drukāt arī baltu krāsu
* Ir iespējams drukāt arī matētu vai glancētu laku
* Drukas noturība, ja materiāls tiek pareizi sagatavots un pēc tam šis priekšmets pareizi lietots, ir ļoti augsta
* Ir iespējams apdrukāt arī liektas virsmas
* Iespējams uzdrukāt krāsu pārējas un pilnkrāsu logotipus bez nobīdēm, kas bieži ir manāmas tampodrukā
* Krāsu daudzums neietekmē izmaksas - drukājot logo vienā krāsā vai pilnkrāsu izmaksas ir vienādas
* Zemas izmaksas un ātrs drukas laiks
* Kā arī daudzas citas priekšrocības, kuras salīdzinot ar citām apdrukas tehnoloģijām, padara šo par pagaidām inovatīvāko tehnoloģiju visā nozarē.

Šīs apdrukas tehnoloģijas priekšrocības tiešām ir daudz, tāpēc ja Tev ir ideja vai vajadzība pēc nestandarta drukas vai arī beidzot vēlies izmantot tehnoloģijas priekšrocības un apdrukāt savam biznesam nevis uzreiz 50, piemēram, pildspalvas, bet iesākumā tikai piecas, tad droši raksti mums, mēs Tev palīdzēsim un izpildīsim pasūtījumu pāris dienās.

Ideju drukas
radošais kolektīvs