JAUNUMS! Sejas maskas ar Jūsu uzņēmuma logo

pirmdiena, 18 maijs 2020

Sekojot līdzi aktuālajai informācijai valstī, arī mēs esam izstrādājuši maskas, kas noderēs ikdienas lietošanā, kontaktā ar kolēģiem, sabiedriskajā transportā, Jūsu uzņēmuma telpās un citās vietās, kur nav iespējams nodrošināt nepārtrauktu distancēšanos vismaz 2 metru attālumā.

Piedāvājam iespēju uzņēmumiem iegādāties personalizētas sejas maskas sākot no 50 vienībām. Sejas maskas ar apdruku var būtiski ietekmēt Jūsu uzņēmuma uzticamību un Jūsu darbinieku piederību Jūsu uzņēmumam. Tāpat, protams, tās ierobežo mutes un deguna aizskaršanu.

Sejas maskas ar apdruku var lieliski kalpot Jūsu uzņēmuma iekšienē, tāpat tās var lietot Jūsu darbinieki veicot darbus ārpus biroja. Maskas iespējams apdrukāt pilnkrāsu drukā, pilnā laukumā. Savukārt maskas gumijas, ar kurām tā stiprinās uz ausīm, var izvēlēties melnā vai baltā krāsā. 


Maskas veidotas no diviem kopā sašūtiem paneļiem, tādā veidā nodrošinot, ka maska maksimāli pieguļ sejas formai. 

- Sejas maskas ārpuse ir no 100% poliestera, kas sniedz iespēju veikt pilnkrāsu druku

- Sejas maskas iekšpuse ir no 100% kokvilnas, tādā veidā maska ir patīkama valkāšanai

- Maska paredzēta vairākkārtējai lietošanai un mazgāšanai veļasmašīnā

- Maska jāmaina pret citu ik pēc divām stundām, vai arī ātrāk, ja tā ir kļuvusi mitra

- Aizsargmaska nepasargā no riska saslimt ar COVID-19, tomēr, pareizi lietojot sejas maskas, regulāri tās mainot un mazgājot, iespējams būtiski pasargāt elpceļus no tiešas vīrusa iekļūšanas tajos.

Sejas maskas cenasCenas norādītas pie vienas vienības un bez PVN. Uz sejas aizsargmaskām neattiecas akcijas kods : "2020".

_____________________________________________________________________________________________________

PERSONALIZĒTU SEJAS MASKU IEPAKOJUMS

Personalizētām sejas maskām piedāvājam arī visa veida iepakojuma risinājumus. Tādā veidā sejas maska ar apdruku kļūst par lielisku apliecinājumu,ka Jūsu uzņēmumam rūp jūsu klienti. Kā ari, sagatavojot iepakojumu atbilstoši Jūsu uzņēmuma vizuālajai identitātei, personalizēta sejas maska unikāla dizaina iepakojumā var kļūt par vēl vienu rīku Jūsu zīmola popularizēšanā.

Varam realizēt jebkuru iepakojumu ideju, tomēr pamatā piedāvājam trīs variantus. 

Celofāna maisiņā iepakota maska ar aizloci un personalizētu, Jūsu uzņēmuma uzlīmi uz iepakojuma

- Celofāna maisiņā iepakota maska ar kartona uzliku, uz kuras ar uzlīmi izvietota Jūsu vēlamā informācija

- Celofāna maisiņā iepakota maska ar pilnībā personalizētu kartona uzliku, iekļaujot pilnkrāsu druku un specifisku dizaina papīru izvēli kā arī iekšpusē maisiņam personalizēts kartons pamatnei/fonam

Varam realizēt arī jebkuru citu iepakojuma un pasniegšanas veidu. Vairāk informāciju un iepakojumu izcenojumu varat saņemt sazinoties ar mums :

info@idejudruka.lv

+371 24113211