Darba laiks līdz 14.05.2020.

trešdiena, 08 aprīlis 2020

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli, līdz 14.maijam mūsu birojā nav iespējams apskatīt paraugus un saņemt pasūtītās preces. Tomēr interneta veikals darbojas standarta darba laikā, katru darba dienu no 10:00 līdz 18:00 un piektdienās līdz 16:00.

Neskatoties uz šī brīža situāciju valstī un pasaulē, mēs joprojām pieņemam pasūtījumus un nodrošinām 1-3 darba dienu izpildi gandrīz jebkuram pasūtījumam. Šis ir īstais laiks iegādāties sev vēlamo preci ar apdruku bez ilgas gaidīšanas.

Tomēr saistībā ar COVID-19 mēs aicinām būt mūsu klientus atbildīgus un iespēju robežās samazināt kontaktu ar cilvēkiem sev apkārt.

Līdz ar to aicinām visus mūsu klientus, pasūtījumu saņemšanai, izvēlēties kādu no piegādes veidiem, lai pasargātu gan sevi, gan mūsu darbiniekus no iespējama kontakta.

Mēs iesakām piegādi uz OMNIVA pakomātiem, kas nodrošina arī mazāku iespēju kontaktam ar kurjeriem, tāpēc esam samazinājuši piegādes cenu par 50%, lai kopīgi šo periodu pavadītu joprojām ar smaidu sejās un saglabājot pozitīvismu.

Būsim atbildīgi pret sevi un cilvēkiem sev apkārt.