Vizītkartes

Vizitkartes ar apdruku

STANDARTA VIZĪTKARTES

Pilnkrāsu vizītkartes tiek drukātas uz GALERIE ART SILK 350g papīra, kas nodrošina košas krāsas un izcilu drukas noturību. 

Iespējamie izmēri - 9 x 5 cm un 8,5 x 5,5 cm

Druku veicam ar LED UV drukas iekārtām, līdz ar to druka veido nelielu reljefu, kas pēc izskata un taustes ļoti līdzinās sietspiedei. Kā arī ir iespējams ar matētu vai glancētu laku īpaši izcelt elementus vizītkartē. Salīdzinot ar sietspiedi, šāda veida apdruku var veikt arī mazos apjomos par ļoti izdevīgām cenām. 

Vizītkaršu cenas

Cenas noradītas bez PVN 21%. Pasūtot vairumā - atlaides! 

Pasūti sūtot e-pastu uz - info@idejudruka.lv

 

Dizaina vizītkartes

DIZAINA PAPĪRA VIZĪTKARTES

Vizītkartes uz dizaina papīra tiek drukātas uz klienta izvēlēta papīra. Ļoti lielu daļu no piedāvātajiem papīru veidiem iespējams apskatīt pie mums ofisā. Nepieciešamības gadījumā, varam apdrukāt arī Jūsu atnesto papīru. 

Iespējamie izmēri - jebkāds klienta definēts izmērs

Arī dizaina papīra vizītkartes drukājam ar LED UV drukas iekārtu, kas nodrošina iespēju drukāt uz neierobežota biezuma papīra, kā arī druku veikt ar balto krāsu un glancētu vai matētu laku. Šajā tehnoloģijā tiek iegūts reljefa efekts gluži kā sietspiedē.
 

Cenu ietekmē izvēlētais papīrs un apdrukas veids.  Viena komplekta izmaksas ir no 15 Eur + PVN.

Pasūti sūtot e-pastu uz - info@idejudruka.lv

 

Plastīkāta vizītkartesPLASTIKĀTA VIZĪTKARTES

Vizītkartes druka uz plastikāta īpaši izcels Jūsu uzņēmumu starp citiem. Pilnkrāsu apdruku iespējams veikt uz abām plastikāta pusēm. Plastikāti pieejami dažādos biezumos, krāsās un ar dažādu gaismas caurlaidību.

Izmērs - jebkāds klienta definēts izmērs

Apdruku veicam ar LED UV drukas iekārtām, tādā veidā arī uz plastikāta apdruka veidojas kā reljefs, kas ir līdzīgs sietspiedei. Iespējama pilnkrāsu apdruku, kā arī piedāvājam drukāt arī baltu krāsu un glancētu vai matētu laku. 

Cenu ietekmē izvēlētais papīrs un apdrukas veids.  Viena komplekta izmaksas ir no 25 Eur + PVN.

Pasūti sūtot e-pastu uz - info@idejudruka.lv